Zápis dětí do MŠ

Výroční zprávy

Akce mateřské školy

Duben - květen

V sobotu 6. dubna 2019 se uskuteční 8. ročník Dobročinného jarmarku v rámci Jarních trhů na náměstí ve Spáleném Poříčí. Součástí bude pěvecké vystoupení dětí z mateřské školy.

Ve čtvrtek 25.dubna 2019 navštívíme Divadlo Alfa v Plzni, děti zaplatí 141,- Kč.

V pátek 10. května 2019 se od 13.00 do 17.00 hodin uskuteční zápis dětí do Mateřské školy Spálené Poříčí pro školní rok 2019 / 2020.
Přijímací řízení je určeno dětem předškolního věku zpravidla od 3 do 6 let věku.
Potřebné formuláře (žádost, evidenční list a přihlášku ke stravování) je možné si vyzvednout dopředu v mateřské škole nebo si je můžete stáhnout z našich webových stránek.
Žádost a ostatní vyplněné tiskopisy se odevzdávají do mateřské školy 10. května 2019 v Den zápisu.
Bez potvrzení lékaře je žádost neplatná. U zápisu předloží zákonný zástupce rodný list dítěte a svůj občanský průkaz.
V případě většího zájmu o umístění dětí než je volná kapacita, se bude pro přijetí vycházet podle kritérií.

Ve středu 15. května 2019 se uskuteční koncert žáků ZUŠ Starý Plzenec v MŠ.

Na středu 15. května 2019 připravují vystoupení pro maminky třídy „ Sluníček“ a „ Motýlků“.

Na čtvrtek 16. května 2019 vystoupení pro maminky ve třídě „ Kytiček“.