Koncepce MŠ

„Zaseje-li kdo do mladého těla ušlechtilou výchovu, nezmaří ji ani déšť ani sucho.“

Hippiás

Jsme mateřská škola, která dětem předává a zprostředkovává zkušenosti v přirozeném prostředí skupiny vrstevníků. Výchova a vzdělání dětí je založeno na uspokojování individuálních potřeb a zájmů.

Naše vize:
Chceme být mateřskou školou, která splňuje obecné cíle vzdělávání a výchovy současného národního programu rozvoje vzdělávání v České republice, na základě participativního řízení.

Naše cíle vyplývající z vize školy:
Rozvoj osobnosti dítěte s podporou zdraví a obohacené o prvky ekologické výchovy.

Naše dlouhodobé cíle:
Vést děti k samostatnosti, schopnosti spolupracovat, otevřeně komunikovat a aktivně se zapojovat do činností. Učit děti přijímat změny a přizpůsobovat se jim, učit je žít mezi ostatními a nacházet mezi nimi kamarády. Být tady spolu a pro sebe. Budeme podporovat rodinnou výchovu a vést rodiče k účasti na životě školy.

Název školního vzdělávacího programu:
„Jaro, léto, podzim, zima, na světě je přece prima“

19. 12. 2018
19. 12. dopoledne Vánoční koncert pro školu

19. 12. 2018
Plavání - 5. lekce - 2.A a 3.B - Plzeň Lochotín - Nos, Ga Vánoční koncert v kostele SP - 10.00

20. 12. 2018
Plavání - 6. lekce - 2.B a 3.A - Plzeň Lochotín - Bl, Če, Reg Vánoční koncert v kostele SP - 17.30

21. 12. 2018
Třídní vánoční besídky - 4 vyuč. hodiny Poučení o bezpečnosti o vánočních prázdninách Vyučování začíná ve čtvrtek 3. ledna 2019 Krásné Vánoce, hodně zdraví a štěstí v Novém roce 2019

03. 01. 2019
Zahájení vyučování! Vítáme všechny děti a přejeme vám samé jedničky a pochvaly!