Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2023/2024

My Vám ty medaile přivezeme

Vloženo 29. 11. 2023, autor Mgr. Jiří Vaňourek

My Vám ty medaile přivezeme! Florbal chlapci 8. a 9. třída

zobrazit celý článek

Chemické pokusy od 8.A pro přípravnou třídu

Vloženo 22. 11. 2023, autor Lenka Kuglerová a Květa Malá, 8.A a Šikulkové

Ve čtvrtek 16. 11. jsme pozvali dětičky z přípravné třídy na hodinu chemie do 8.A. Bylo to moc hezké setkání. Velcí osmáci přijali malé jako kamarády a trpělivě a laskavě ukazovali, jak se dá s obyčejnými věcmi okolo nás kouzlit.

zobrazit celý článek

Šikulkové - přípravná třída

Vloženo 14. 11. 2023, autor Květa Malá

My z přípravné třídy nechceme promarnit žádnou příležitost, která se v naší škole a okolí nabízí, abychom se co nejvíce seznámili a sžili s novým prostředím a lidmi.

zobrazit celý článek

Florbalový turnaj hochů 6. a 7. třídy

Vloženo 06. 11. 2023, autor Mgr. Jiří Vaňourek

V říjnu se konalo okresní kolo florbalu. V plzeňské hale TJ Lokomotiva se sešlo rekordních 10 týmů!

zobrazit celý článek

Slavnost Slabikáře

Vloženo 06. 11. 2023, autor Mgr. Gabriela Honsová

V úterý 31. října proběhla v místní knihovně Slavnost Slabikáře pro žáky prvních tříd. Při vstupu nás uvítala královna ve vínových šatech vyšívaných zlatou nitkou a posadila děti na předem připravená místa. Královnou nebyl nikdo jiný, než usměvavá paní Čížková.

zobrazit celý článek

Kroužek vzdělávání 4.0 končí…

Vloženo 03. 11. 2023, autor Mgr. Kateřina Růžičková

Od ledna 2021 do letošního října probíhaly na Gymnáziu Blovice projektové dny zaměřené na podporu polytechnického vzdělávání formou komplexních aktivit zaměřených na přírodovědné, technické a environmentální vzdělání. S obrovským vděkem jsme se stali jednou z partnerských škol, a tak každý měsíc vyrazila skupina žáků druhého stupně vedená paní učitelkou Růžičkovou do Blovic.

zobrazit celý článek

Podzimní pohádkové čtení

Vloženo 23. 10. 2023, autor Mgr. Lenka Karasová

V pondělí 16. října proběhlo v naší spálenopoříčské knihovně první POHÁDKOVÉ ČTENÍ. A protože je podzim, bylo úplně jasné, že toto čtení nazveme PODZIMNÍ.

zobrazit celý článek

Laskavý podzim ve 3. B

Vloženo 11. 10. 2023, autor Mgr. Lenka Karasová

Nový školní rok začal ve 3. B ve znamení laskavosti. Zapojili jsme se do projektu „JSEM LASKAVEC“. Co je hlavní myšlenkou tohoto projektu? Každý den udělat pro někoho ze svého okolí laskavost. Nejdříve jsme si vysvětlili, co znamená slovo laskavost a zodpověděli jsme pár otázek.

zobrazit celý článek

Babí léto II. B

Vloženo 11. 10. 2023, autor Tř. uč. J. Pouchová

Začátek druhého školního roku v zámku jsme si mohli díky teplému počasí zpestřit aktivitami v zámeckém parku, což nás všechny moc potěšilo. Také jsme se vypravili do divadla Alfa v Plzni, kde jsme navštívili velice povedené představení O zlaté rybce. Děti si výlet nesmírně užily a zlatou rybku si poté ve škole také vyrobily.

zobrazit celý článek

Se školou na golf

Vloženo 25. 09. 2023, autor Martin Kopčák

Tradičně silnou spolupráci mezi naším golfovým klubem a městem Spálené Poříčí a jeho základní školou jsme se v září letošního roku rozhodli podpořit ještě zapojením České golfové federace s jejím projektem Se školou na golf.

zobrazit celý článek

Stránka:
(1) 2 3

Důležité informace

GDPR

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2023 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign