Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2021/2022

Vystoupení pro rodiče

Vloženo 26. 05. 2022, autor Mgr. Jaromíra Regentová

Snad každý z nás si i po letech vzpomene na svůj první den ve škole. Byl slavnostní, plný očekávání, těšení, lehké nervozity z nového, neznámého... Určitě si vybavíte spolužačku nebo spolužáka, se kterým jste poprvé zasedli do školní lavice.

zobrazit celý článek

Čarodějnice Háta - Jak jsme čarovali

Vloženo 09. 05. 2022, autor Děti z 1. B a Mgr. Lenka Karasová

Konec dubna se v naší třídě nesl ve znamení čarodějnice Háty a tradice PÁLENÍ ČARODĚJNIC. Víte, proč docházelo k tomuto rituálu?

zobrazit celý článek

Den Země

Vloženo 09. 05. 2022, autor Děti z 1. B a Mgr. Lenka Karasová

Den Země je každoroční celosvětová událost organizovaná 22. dubna a orientovaná na propagaci a podporu ochrany životního prostředí. V 1.B jsme tento důležitý den věnovali rozhovorům a aktivitám, které byly zaměřené na ochranu životního prostředí.

zobrazit celý článek

Den Země 2022

Vloženo 03. 05. 2022, autor Mgr. Jaromíra Regentová

Je pátek 22. dubna a jako každý rok si s dětmi ve škole připomínáme svátek naší planety Den Země.

zobrazit celý článek

Den Země ve 2.A

Vloženo 03. 05. 2022, autor Mgr. Miloslava Nováková, 2.A

V pátek 22. dubna jsme ve 2.A zahájili Den Země seznámením s tématem Louka a pole pomocí naučného programu na interaktivní tabuli. Nově získané znalosti žáci hned využili při plnění úkolů v pracovním listu, při luštění křížovky a dalších úkolech.

zobrazit celý článek

Biologická olympiáda

Vloženo 28. 04. 2022, autor Mgr. Michala Jandíková

V letošním roce jsme mohli uspořádat tradiční olympiádu z biologických znalostí opět „na živo“ ve třídě. Žáci soutěží ve dvou kategoriích D (6. a 7. ročník) a C (8. a 9. ročník ZŠ). Soutěž je poměrně náročná neboť má několik částí.

zobrazit celý článek

McDonald Cup 2022

Vloženo 28. 04. 2022, autor Mgr Jiří Vaňourek

26.4.2022 se v areálu fotbalového hřiště v Žinkovech uskutečnil McDonald Cup. Po dvouleté přestávce způsobené coronavirem se zúčastnilo 9 týmů ve dvou věkových kategoriích.

zobrazit celý článek

Veselé Velikonoce

Vloženo 19. 04. 2022, autor Mgr. Lenka Karasová, třída 1.B

Panímámo zlatičká, darujte nám vajíčka, nedáte – li vajíčka, uteče vám slepička do horního rybníčka a z rybníčka do louže, kdo jí odtud pomůže?

zobrazit celý článek

Zápis budoucích prvňáčků

Vloženo 19. 04. 2022, autor Mgr. Jaromíra Regentová

Zápis do školy je pro děti, rodiče, ale i pro nás učitele velkou slavnostní událostí a zlomovým okamžikem. Na rozdíl od loňského a předloňského roku, kdy probíhal distanční formou, tedy pouze formálně a bez osobní účasti dětí a rodičů přímo ve škole, jsme letos mohli opět zorganizovat zápis klasicky. Tedy umožnit budoucím prvňáčkům, aby přišli osobně.

zobrazit celý článek

Vzdělávání 4.0 projekt s Gymnáziem Blovice

Vloženo 04. 04. 2022, autor Kateřina Šabatová

Když jsem v některých třídách řekla, že je možnost se 29. března zúčastnit na Gymnáziu Blovice programu o virtuální realitě či programování, přihlásilo se mi tolik zájemců, že jsem musela v rámci fair play jejich jména losovat. A pak už žákům nezbývalo nic jiného, než se na tento datum nachystat.

zobrazit celý článek

Stránka:
(1) 2 3 4 5

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2022 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign