Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2022/2023

Nepovinný předmět NÁBOŽENSTVÍ

Vloženo 27. 09. 2022, autor ZŠ Spálené Poříčí

Výuka nepovinného předmětu náboženství začíná 7.10.2022. Mladší žáky povede p. učitelka Martina Muchová. Skupinu z druhého stupně p. učitel Robert Bergman.

zobrazit celý článek

První školní den

Vloženo 14. 09. 2022, autor Mgr. Michala Jandíková

1. 9. 2022 byl prvním školním dnem pro 38 našich nových žáčků a žákyň. Proto jsme v tomto školním roce opět otevřeli dvě třídy.

zobrazit celý článek

Úspěch Julie Frisch

Vloženo 26. 08. 2022, autor Martin Kopčák

Uplynulý pátek proběhlo v rámci Czech Masters (největší golfový turnaj evropského formátu hraný v ČR) i celorepublikové finále soutěže dětských týmů ve SNAG golfu (indoor varianta klasického golfu). Hořehledský tým, jehož členkou byla i Julie Frisch (žačka ZŠ Spálené Poříčí) se do finále kvalifikoval z prvního místa.

zobrazit celý článek

Ohlédnutí za posledními měsíci se 3. A

Vloženo 15. 08. 2022, autor Za celou třídu 3. A sepsala Mgr. Denisa Pojerová

Od našeho posledního článku v dubnu se čas mnohonásobně zrychlil, a ačkoliv jsme toho ve škole společně mnoho zažívali, nezbýval čas k sepsání článku a podělení se o naše zážitky s ostatními. Polovina prázdnin je dle mého vhodný čas na takové menší ohlédnutí za uplynulým školním rokem. Můžeme zrekapitulovat to, co jsme zažili a zároveň se začít těšit na nové zážitky, které nás čekají. Školní rok 2021/2022 utekl velmi rychle, kromě nových informací a dovedností jsme také získali spoustu zkušeností do života a nové zážitky.

zobrazit celý článek

Stránka:
(1)

Důležité informace

GDPR

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2022 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign