Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2023/2024

Na podívanou do ZOO (10.6.2024)

Vloženo 08. 07. 2024, autor Mgr. František Hrubý, zhlédnuto 78x

Jak lépe strávit krásný pondělní den 10. června než výletem do Zoologické a botanické zahrady v Plzni. Tímto motem se řídil celý školní výlet třídy 7.B, která se odhodlala vyrazit linkovým spojem do Plzně. Zážitek na nás čekal již při nástupu do autobusu, kde jsme si od začátku jízdy až do Plzně hráli na sardinky.

Po vystoupení z autobusu jsme dojeli na Bory a odtud tramvají vyrazili až k ZOO. Zde jsme si celé dopoledne užívali podívané na zajímavá a exotická zvířata a rostliny, žáci zplna využili dětské hřiště a samozřejmě všudypřítomné stánky s občerstvením. Posléze jsme opustili areál a vydali se alejí Kilometrovkou až k obchodnímu centru Plaza, kde žáci dostali rozchod. Následně jsme se společně odebrali na zastávku Hlavní pošta a odjeli na Terminál Hlavní nádraží a linkovým (opět přeplněným) autobusem směřovali ke Spálenému Poříčí, unavení ale spokojení.

« zpět na seznam článků

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Jídelníček

Žádné jídelníčky nejsou k dispozici.

 
Informace ŠJ

Provozní řád ŠJ
Informace o alergenech
Alergeny

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2024 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign