Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2023/2024

McDonald’s Cup 2024

Vloženo 28. 05. 2024, autor Mgr. Jiří Vaňourek, zhlédnuto 314x

Jako již tradičně se naše škola zúčastnila okrskového kola fotbalového turnaje žáků 2. - 3. tříd a 4.- 5. tříd v Žinkovech. Díky SRPŠ jsme měli možnost poprvé nastoupit v nových dresech, s jejichž kompletací nám pomohli žáci z vyšších ročníků.

Velmi chladné počasí neodradilo naše malé bojovníky a celý turnaj příkladně bojovali s chladem, ale i se svými soupeři.

Výsledné druhé a třetí místo je pro naši školu velkým úspěchem a bude povzbuzením pro žáky do dalších sportovních výkonů.

Školu reprezentovali za kategorii mladších: Denis Radoň, Matydla Leonová, Tomáš Skala, Vojtěch Valenta, Vladimír Lepíček, Jakub Strašil, Jan Šlehofer, Tadeáš Černý, Petr Krejčí

Kategorie starší: Julie Sklenářová, Jiří Horváth, Alex Davídek, Kristyán Tyrpekl, Jakub Rous, Jan Rous, Martin Kozel, Sebastian Svoboda, Pavel Kuneš, Tobiáš Maňha

Díky druhému místu ve starší kategorii jsme postoupili do okresní kola, které se konalo v Dobřanech. Tento turnaj už nás ale vrátil zpátky na zem, protože ostatní týmy nás převyšovaly nejen technickou dovedností, ale hlavně herní disciplinovaností.

Výsledky letošního ročníku bereme jako úspěch a povzbuzení do příštích let.

Zapsal Mgr. Jiří Vaňourek

« zpět na seznam článků

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Jídelníček

Jídelna v MŠ

Od 24. do 28. června 2024

 
Informace ŠJ

Provozní řád ŠJ
Informace o alergenech
Alergeny

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2024 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign