Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2023/2024

Úspěch Golf Clubu Hořehledy

Vloženo 06. 04. 2024, autor Martin Kopčák, zhlédnuto 229x

Dne 2. února 2024 se Golf Club Hořehledy účastnil mezinárodního golfového turnaje International Indoor GolfSixes League Championship, kde spolu s dalšími dvěma týmy z Liberce a Prahy reprezentoval Českou republiku v konkurenci klubů z celé Evropy.

Tým postavený na základech golfového kroužku v základní škole ve Spáleném Poříčí ve složení Vanessa Karasová, Lea Křehlíková, Vašek Žikeš, Kryštof Krátký, Alice Slavíková, Bětka Sochorová a Kryštof Kopčák odehrál své soutěžní utkání na indoor golfovém simulátoru v Klatovech a musel napjatě čekat do 17. března. Do tohoto termínu museli své zápasy odehrát i ostatní kluby a výsledky se pak seřadily do celkového pořadí. Golf Club Hořehledy obsadil v celoevropské konkurenci fantastické 3. místo a byl zároveň nejlepším českým týmem!

Martin Kopčák

« zpět na seznam článků

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2024 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign