Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2023/2024

Třídnické aktivity 6.A

Vloženo 15. 09. 2023, autor Lenka Kuglerová a Jiřina Hokrová, zhlédnuto 238x

Páteční dopoledne 8.9. jsme věnovali poznávacím aktivitám a hrám rozvíjející komunikaci ve třídě . Začali jsme neverbálními a verbálními pozdravy, kdy si žáci zkusili pozdravit originálním pozdravem i ty, které běžně nezdraví.

Dále jsme zkoušeli aktivity na neverbální komunikaci, což děti velmi bavilo. Po přednášce o Ugandě v místní knihovně jsme pokračovali s aktivitami venku. Při hře klávesnice měli žáci za úkol vymýšlet lepší strategie k rychlejšímu splnění společného úkolu. Při aktivitě Podpisovka se dozvídali informace o ostatních spolužácích, které dosud nevěděli. Nejvíce děti ocenili předposlední hru Malování ve dvojici jednou rukou, kde si vyzkoušeli netradiční spolupráci i se velmi pobavili. Dopoledne jsme zakončili hrou Pavučina vztahů, při které se žáci měli za úkol vzájemně ocenit či si říci navzájem, čeho si na druhých nejvíce váží.

Lenka Kuglerová a Jiřina Hokrová

« zpět na seznam článků

Důležité informace

GDPR

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2023 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign