Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2021/2022

Florbal – okresní kolo Chlumčany 8. 6. 2022

Vloženo 14. 06. 2022, autor Mgr. Jiří Vaňourek, zhlédnuto 571x

Ve středu 8. 6. (na Medarda) jsme se zúčastnili okresního kola ve florbale, které se konalo v Chlumčanech. Z původně 8 přihlášených týmů dorazily pouze – Přeštice, Řenče, Štěnovice, Dobřany, pořádající Chlumčany a výběr Spáleného Poříčí.

Naši školu reprezentovali:

Jaroslav Borovanský, Miroslav Hodek, Štěpán Kuneš, Jiří Pelikán, Daniel Pracna, Jakub Sklenář, Marek Slavík, Robin Tolar, Jakub Zeman, Josef Jindřich.

Po úvodních dvou vítězstvích následovaly dvě prohry, ale poslední zápas jsme zvládli vítězně. Bohužel 3 týmy měly stejný počet 9 bodů (3 vítězství) a o celkovém pořadí rozhodovalo skóre. Jeden jediný gól nás odsoudil na čtvrté místo a medaile nás tentokráte minuly.

Kluci se nemají za co stydět. Jejich bojovnost byla příkladná. Velký dík patří i panu školníkovi V. Karlíkovi, který kluky pravidelně trénuje na kroužcích florbalu.

Mgr. Jiří Vaňourek

« zpět na seznam článků

Důležité informace

GDPR

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2024 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign