Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2021/2022

Veselé Velikonoce

Vloženo 19. 04. 2022, autor Mgr. Lenka Karasová, třída 1.B, zhlédnuto 618x

Panímámo zlatičká, darujte nám vajíčka, nedáte – li vajíčka, uteče vám slepička do horního rybníčka a z rybníčka do louže, kdo jí odtud pomůže?

Velikonoce jsou barevné jarní svátky, svátky tradic a zvyků. Dny před velikonočními prázdninami jsme si s dětmi zpestřili zábavným vyučováním, při kterém jsme se dozvěděli mnoho nových informací, zopakovali jsme si sčítání a odčítání a „vyřádili“ jsme se při kreativním tvoření.

Z těchto tří dnů vzešlo tolik pěkného. Děti se naučily názvy dnů v týdnu před Velikonocemi, četly s porozuměním, vytvořily dva Pětilístky, luštily tajenky, naučily se velikonoční koledu a řádně si procvičily sčítání a odčítání. Všechno jim šlo pěkně od ruky a za to si zaslouží velkou pochvalu.

Je tak krásné vidět, když jsou děti spokojené, když jejich oči září jako hvězdičky. Když Vám vyjádří radost z vykonané práce. A přesně toto jsem zažila před letošními Velikonocemi. Děkuji Vám, děti, za píli, snahu a spolupráci.

Mgr. Lenka Karasová, třída 1.B

« zpět na seznam článků

Důležité informace

GDPR

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2024 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign