Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2021/2022

Sportovní den 2022

Vloženo 14. 07. 2022, autor Mgr. Jaromíra Regentová, zhlédnuto 618x

Po tříleté pauze jsme se vrátili k pořádání tradičního sportovního dne pro děti z 1. stupně. A tak poslední pondělí v tomto školním roce 27. 6. 2022 patřilo sportování.

Tentokrát jsme využili atletickou dráhu na fotbalovém hřišti a travnatou plochu baseballového hřiště. Tady proběhl v půl deváté ráno společný nástup malých sportovců. Po nástupu se všichni se svými patrony ze 6. A rozcvičili a připravili na sportovní klání. Na každého sportovce čekalo osm stanovišť, na kterých plnili nejen atletické disciplíny – skok z místa, překážkový běh, hod ringo kroužkem na cíl, florbalový slalom, hod medicinbalem, krátký a dlouhý běh a přeskok švihadla.

Během dopoledne se občas ukázalo slunce, bylo dusno, a tak každý sportovní výkon byl náročný.

Všichni jsme ale v poledne odcházeli na oběd hladoví a s úsměvy na tvářích z aktivně prožitého dopoledne.

Společné vyhodnocení sportovního klání se uskutečnilo o dva dny později, ve středu 29.6. Děti z celého prvního stupně se sešly hned na začátku vyučování v tělocvičně. Vyhodnoceni a odměněni byli ti nejúspěšnější. Ocenění ale patří úplně všem malým sportovcům. Pro některé to byla premiéra. Pozornost také zaslouží paní učitelky, které bedlivě sledovaly a zapisovaly výkony, povzbuzovaly malé sportovce a vytvářely tak pro ně důležité zázemí. Poděkování si zaslouží patroni celého dne – děvčata a kluci ze 6. A, kteří se zhostili organizace celého dne na výbornou.

Mgr. Jaromíra Regentová

Foto: Mgr. Denisa Pojerová, Mgr. Lenka Karasová

« zpět na seznam článků

Důležité informace

GDPR

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2024 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign