Aktuality 2021/2022

No backpack day

Vloženo 13. 07. 2022, autor Lucie Fenková, 8.B, zhlédnuto 809x

18. května se v naší škole konala akce „No backpack day“. Cílem akce bylo donést si učení v čemkoli jiném než ve školní tašce/batohu a vyhrát cenu za originalitu.

Pořadatelkami byly Eliška Hefertová, Andrea Kordová, Lenka Levová, Jana Šimanová a Lucie Fenková z 8. B. Dívky se sešly už brzy ráno, aby ještě před otevřením školy kontrolovaly, v čem si kdo učení přinesl. Zúčastnila se velká část školy. Všichni měli spoustu krásných, originálních nápadů. V průběhu prvních tří vyučovacích hodin chodila porota po všech třídách, aby se mohla rozhodnout, která provizorní taška je nejzajímavější a jestli si zaslouží cenu. Poté se rozhodovalo, kdo dostane diplom za první tři místa na 1. a 2. stupni zvlášť.

Rozhodování bylo těžké, protože se objevily zajímavé nápady jako nákupní košíky, popelnice, auta na provázku, krabice od lega, botník, ale třeba i mikrovlnka.

V průběhu 4. hodiny chodily pořadatelky společně s paní ředitelkou, paní zástupkyní a paní ekonomkou rozdávat diplomy. Úplně každý však dostal aspoň bonbony za účast.

Den byl zábavný a všichni jsme si ho moc užili.

Lucie Fenková, 8. B

Vyhodnocení nejoriginálnějších provizorních tašek:

1.STUPEŇ

1. místo: Dominik Ziegler, 3. A – botník
2. místo: Jakub Sklenář, 5. A – síť na ryby
3. místo: Sabina Fialová, 3. A – chlebník

2. STUPEŇ

1. místo: Jaroslav Holub, 8. A – dětský osobní automobil
2. místo: Dominik Maňha a Adam Chalupný, 6. B – peklostroj (upravený nákupní vozík)
3. místo: Dominik Čada, 7. A – síť na ryby

UČITELÉ