Aktuality 2021/2022

Vloženo 24. 06. 2022, autor Jana Brudnová, zhlédnuto 625x

Ve ŠJ MŠ Spálené Poříčí máme mnoho let venkovní dřevěnou bednu na pečivo, která už dosloužila a bylo nutné obstarat jinou. Naší ekonomku p. Lenku Krejčí napadlo, aby novou bednu vyrobili žáci při pracovních činnostech s p. učitelem Romanem Škalou.

Vše domluvila a od šikovného nápadu rychle přešlo k činům a pan učitel s hochy se chopil práce. Sehnal levně potřebný materiál a postupně při hodinách vyrobili pěknou a funkční bednu. Takže za minimální náklady společně vytvořili užitečnou věc a školní jídelně ušetřili nemalé finanční prostředky, které můžeme využít na nákup jiných pomůcek.

Tímto chceme všem žákům 7. – 9. tříd, kteří přiložili ruku k dílu, poděkovat a především panu učiteli Škalovi, který byl hlavním organizátorem a tvůrčí osobou. Budeme mít hezkou vzpomínku na vycházející žáky z 9. třídy.

HOŠI, DĚKUJEME!!!

Jana Brudnová - vedoucí šk. stravování

01. 04. 2024 - 12. 04. 2024
Elektronický zápis do 1. třídy ZŠ