Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2021/2022

Poděkování

Vloženo 24. 06. 2022, autor Jana Brudnová, zhlédnuto 378x

Ve ŠJ MŠ Spálené Poříčí máme mnoho let venkovní dřevěnou bednu na pečivo, která už dosloužila a bylo nutné obstarat jinou. Naší ekonomku p. Lenku Krejčí napadlo, aby novou bednu vyrobili žáci při pracovních činnostech s p. učitelem Romanem Škalou.

Vše domluvila a od šikovného nápadu rychle přešlo k činům a pan učitel s hochy se chopil práce. Sehnal levně potřebný materiál a postupně při hodinách vyrobili pěknou a funkční bednu. Takže za minimální náklady společně vytvořili užitečnou věc a školní jídelně ušetřili nemalé finanční prostředky, které můžeme využít na nákup jiných pomůcek.

Tímto chceme všem žákům 7. – 9. tříd, kteří přiložili ruku k dílu, poděkovat a především panu učiteli Škalovi, který byl hlavním organizátorem a tvůrčí osobou. Budeme mít hezkou vzpomínku na vycházející žáky z 9. třídy.

HOŠI, DĚKUJEME!!!

Jana Brudnová - vedoucí šk. stravování

« zpět na seznam článků

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2023 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign