Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2021/2022

Hurá do vody!

Vloženo 07. 01. 2022, autor Mgr. M. Nováková, tř. učitelka 2.A a žáci 2.A, zhlédnuto 469x

Žáci a žákyně 2.A se zúčastnili, spolu se zkušenějšími třeťáky, v tomto školním roce plaveckého výcviku, který probíhal na plaveckém bazénu Plzeň – Lochotín, a to už od 7.října.

21 žáků bylo rozděleno podle úrovně plaveckých dovedností do několika skupin, takže byl zajištěn individuální přístup instruktorů ke všem dětem a samozřejmě také bezpečnost v průběhu kurzu.

Druháci se rozhodně vody nezalekli a s kuráží se pustili do všech aktivit v bazénu, při kterých se učili základům několika plaveckých stylů za využití různých moderních plaveckých pomůcek.

Během poslední desáté lekce dne 16.12. proběhly plavecké soutěže a vítězové si odnesli medaile za nejlepší výkony. Ale hlavně všichni obdrželi mokrá vysvědčení a také všichni velkou pochvalu za pokroky, které dokázali udělat během celého kurzu.

Těšíme se na pokračování kurzu plavání ve třetí třídě!

Mgr. M. Nováková, tř. učitelka 2.A a žáci 2.A

« zpět na seznam článků

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2022 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign