Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2019/2020

Divadlo Alfa Plzeň - Jak se dělá jazz - TREMOLO (orchestr ZUŠ Třemošná)

Vloženo 04. 11. 2019, autor Mgr. M. Nováková a žáci 5.A

Dne 23. 10. jsme jeli do divadla Alfa na představení Jak se dělá jazz. Po příjezdu do divadla jsme si uložili věci v šatně a usadili se v hledišti. Skupina Tremolo nám zahrála různé skladby a jednou z nich byla i hudba k filmu Růžový panter.

zobrazit celý článek

Veselý dýňový den

Vloženo 04. 11. 2019, autor Chlapci a děvčata z 2. A a třídní učitelka Lenka Karasová

Podzimní prázdniny jsme si všichni náramně užili a těšili jsme se na čtvrteční ráno. Čekala na nás totiž vyzdobená třída a VESELÝ DÝŇOVÝ DEN.

zobrazit celý článek

Pohádkové dobrodružství v knihovně

Vloženo 23. 10. 2019, autor Lucie Šašková 7. A

Je 15. října ráno a celá 7. A se opět vrací do Městské knihovny ve Spáleném Poříčí. Ale tentokrát s Malým princem za dobrodružstvím.

zobrazit celý článek

Pomozme sýčkům!

Vloženo 11. 10. 2019, autor Alena Nosková

Ve dnech 7. – 11. 10. 2019 proběhla na naší škole sbírka na chov sýčků v Záchranné stanici ohrožených živočichů ve Spáleném Poříčí. Děkujeme všem, kteří přispěli jakoukoli částkou a dokázali tím, že jim osud těchto ohrožených živočichů není lhostejný.

zobrazit celý článek

Pracovní činnosti v 7.A

Vloženo 10. 10. 2019, autor Lucie Šašková a Adriana Galčíková, 7. A

Je 7. října 2019 a my, holky ze 7. A, měly pracovní činnosti. Před týdnem nám paní učitelka Švecová řekla, ať si přineseme věci na jednohubky nebo pomazánku. Ve skupinkách jsme se domluvily a přinesly věci, na kterých jsme se dohodly.

zobrazit celý článek

Páteční večer v „rokáči“

Vloženo 10. 10. 2019, autor Vendula Karasová

V pátek 27. září 2019 dostala kapela DRAGONS příležitost vyzkoušet si jaké to je zahrát si a zazpívat v MUSIC CLUBU ve Spáleném Poříčí. Tuto možnost jim nabídla kapela GALILEO, které tímto děkujeme.

zobrazit celý článek

Film Síla lidskosti

Vloženo 03. 10. 2019, autor Mgr. Václava Horová a žáci 9.A

V úterý 1. 10. 2019 se třídy 8.A a 9.A zúčastnily v Blovicích promítání filmu Síla lidskosti režiséra Mateje Mináče. Byl natočen o Nicholasi Wintonovi, Angličanovi, který od prosince 1938 zachránil 669 židovských dětí z Československa. Místo lyžování v Alpách tento devětadvacetiletý mladík se svými přáteli zajišťuje víza, vlaky a pěstounské rodiny v Anglii, kam děti přijíždějí.

zobrazit celý článek

Vystoupení kapely Dragons na tradiční městské slavnosti

Vloženo 30. 09. 2019, autor Mgr. Roman Škala

V neděli 15. září se ve Spáleném Poříčí konala tradiční celodenní městská slavnost. Hlavní koordinátorkou této slavnosti byla paní Ivana Paseková, která se již několik let stará o kulturní akce v obci.

zobrazit celý článek

Velký svět malých buněk

Vloženo 30. 09. 2019, autor Petr Fleissig

Aby se zájem o přírodní vědy mohl rozvíjet a upevňovat, je zapotřebí předávat si zkušenosti a vzájemně se obohacovat. Jedině společným bádáním a sněním můžeme prohlubovat zaujetí o přírodu. Tento zájem se pro mladého člověka může stát vášní a později třeba i povoláním.

zobrazit celý článek

Výstava „100 let chemického vojska“

Vloženo 21. 09. 2019, autor Mgr. Jiří Šeffl

Ve čtvrtek 19. září byla před budovou generálního štábu zahájena výstava 100 let plynové služby a chemického vojska. Měl jsem tu čest, že jsem dostal v rámci spolupráce s Armádou ČR pozvánku, a tak jsem se rád zúčastnil. Mohli jsme nahlédnout do historie jednotek, jež vždy patřily k absolutní armádní špičce.

zobrazit celý článek

Stránka:
1 2 3 4 (5) 6

Důležité informace

GDPR

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2024 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign