Aktuality 2019/2020

Loučení se základní školou

Vloženo 05. 07. 2020, autor Mgr. Michala Jandíková, zhlédnuto 2158x

Po velmi netypickém druhém pololetí, ve kterém probíhala výuka na dálku, čekalo žáky 9. A poslední vysvědčení na naší ZŠ.

Protože platila neustále určitá „koronavirová“ opatření, slavnostní předání vysvědčení proběhlo v zámeckém parku. 23 žáků 9.A i zástupci jejich rodin si vyslechli projev pana starosty Jindřicha Jindřicha, do dalších let jim vše dobré popřála paní ředitelka Mgr. Michala Jandíková a paní zástupkyně Mgr. Soňa Tikalská. Členkám pěveckého sboru poděkoval za mnohaletou práci pan učitel Mgr. Roman Škala. Třídní učitelka Mgr. Václava Horová se se svými „druhými dětmi“ loučila s těžkým srdcem.

Slavnostní akt zakončila za žáky svým proslovem Bára Kozlová, zmínila některé momenty školní docházky a poděkovala jednotlivým učitelům.

Celý program dokumentovala fotografka paní Supíková. Žáci si tak budou moci po letech při prohlížení fotografií vzpomenout na předávání posledního vysvědčení na ZŠ Spálené Poříčí.

Všem přejeme do dalších let mnoho studijních i osobních úspěchů, ať jim povolání, která si vybrali, přináší jen radost a spokojenost.