Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2019/2020

Vysvědčení v 1.A

Vloženo 03. 07. 2020, autor Jaromíra Regentová za 1. A, zhlédnuto 1566x

V září jsme ve škole uvítali nové prvňáčky. Všichni se těšili, co nového se naučí, kdy si přečtou svoji první knihu, kdy se poprvé podepíší, kdy poprvé vyřeší matematickou úlohu, jak splní první domácí úkol, jak sebe i kamarády ocení za úspěchy a pokroky. Rodiče měli obavu, jak to všechno v každodenním kolotoči zvládnou, my, učitelé, jsme měli obavy, jak je co nejlépe provázet na jejich první cestě za poznáním.

Klidný průběh školního roku narušila celosvětová epidemiologická situace. Děti zůstaly na dlouhé dny doma bez možnosti docházet pravidelně do školy. Výuku na dálku zajišťovali zejména jejich rodiče, kteří se toho ujali skvěle. A protože to ve škole je i o kamarádech, kteří v době karantény všem moc chyběli, většina dětí využila dobrovolné možnosti a vrátila se 25. května do školy. Společně jsme si zase naplno užívali být spolu, četli jsme, psali a s velkým nadšením zase počítali a objevovali v matematice. Spolu jsme si také povídali, tvořili, nebo jen naslouchali.

Naše první třída se stala tím opravdovým krokem do neznáma, ale společně se nám všechno podařilo zvládnout. Nakonec o tom svědčí první vysvědčení, která děti slavnostně dostávaly v naší městské knihovně, kam je přišli podpořit i jejich blízcí.

Teď už se všichni těšíme na prázdniny i do druhé třídy.

Jaromíra Regentová za 1. A

« zpět na seznam článků

Důležité informace

GDPR

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2024 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign