Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2023/2024

Florbalový turnaj hochů 6. a 7. třídy

Vloženo 06. 11. 2023, autor Mgr. Jiří Vaňourek, zhlédnuto 308x

V říjnu se konalo okresní kolo florbalu. V plzeňské hale TJ Lokomotiva se sešlo rekordních 10 týmů!

Naši kluci se v této konkurenci neztratili. Osmička bojovníků se statečně bila s týmy, které měly výškovou převahu a větší počet hráčů na střídaní. Naši cestu turnajem zastavil tým Přeštic, který celkově skončil na druhém místě a porážka 1:3 byla opravdu čestná. Někteří naši borci byli na pokraji vyčerpání (viz foto). Celkové šesté místo odpovídá našim možnostem a podmínkám.

Kluci dostali pod sebe i oba týmy z Blovic a to jim dělalo opravdu velkou radost a čekala je odměna v podobě polárkového dortu. Naši školu reprezentovali: Marek Slavík, Daniel Pracna, Jaroslav Borovanský, Martin Brož, Robin Tolar, Štěpán Kuneš, Jakub Sklenář a Petr Konigsmark. Poděkování patří i Vaškovi Karlíkovi, který vede děti na florbalových kroužcích.

Autor Mgr. Jiří Vaňourek

« zpět na seznam článků

Důležité informace

GDPR

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2023 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign