Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2018/2019

Vánoční koncert pro děti

Vloženo 03. 01. 2019, autor Mgr. Roman Škala, zhlédnuto 587x

V posledním předvánočním týdnu nás čekalo 20. prosince nejdůležitější vystoupení - „vánoční koncert“ v kostele sv. Mikuláše ve Spáleném Poříčí. Ve středu, den před koncertem pro veřejnost, jsem ještě zařadil vystoupení pro všechny žáky a učitele ZŠ.

Byla to vlastně generální zkouška, která měla ukázat, jaké skladby mají ještě určité slabiny. Koncert pro děti se povedl a všechny účinkující psychicky zklidnil před očekávaným vyvrcholením prosincového turné. Já osobně jsem měl z přestavení pro děti největší radost ze závěrečné písně, kdy dětské publikum doprovodilo své spolužáky, účinkující muzikanty, potleskem po celou dobu písně. Bezprostřednost, s jakou děti reagovaly několikrát v průběhu koncertu, hovoří o tom, že se jim koncert líbil a že je zaujal.

« zpět na seznam článků

Důležité informace

Povinně zveřejňované informace

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Jídelníček

Žádné jídelníčky nejsou k dispozici.

 
Informace ŠJ

Provozní řád ŠJ
Informace o alergenech
Alergeny

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

EU peníze školám

© 2006 - 2018 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign