Dýňový den

Vloženo 05. 11. 2018, autor Děti z 1. B a Mgr. Lenka Karasová, zhlédnuto 298x

K podzimu neodmyslitelně patří nevlídné počasí, zkracující se dny, mlhy, deště i vítr, ale my, děvčata a kluci z 1. B, si i zamračené dny dokážeme zpestřit.

Například veselým dýňovým dnem, který v naší třídě proběhl ve čtvrtek 1. listopadu. Tento den se navíc ještě nesl ve znamení oranžové barvy, takže byl celý prozářený sluníčkem. Všichni jsme si přinesli něco oranžového, ať už oblečení nebo oblíbenou hračku.

V hodině českého jazyka jsme četli dýňové slabiky, počítali jsme a pak jsme jen tvořili a tvořili.

Naši třídu jsme vyzdobili dýněmi, strašidelným hradem s duchy, netopýry, bílou paní a vydlabaná svítící dýně všechnu naši činnost kontrolovala přísným okem.

Čtvrteční dopoledne se nám velice líbilo, provázela ho radostná atmosféra a dobrý pocit z vykonané práce.

Děti z 1. B a Mgr. Lenka Karasová

19. 12. 2018
19. 12. dopoledne Vánoční koncert pro školu

19. 12. 2018
Plavání - 5. lekce - 2.A a 3.B - Plzeň Lochotín - Nos, Ga Vánoční koncert v kostele SP - 10.00

20. 12. 2018
Plavání - 6. lekce - 2.B a 3.A - Plzeň Lochotín - Bl, Če, Reg Vánoční koncert v kostele SP - 17.30

21. 12. 2018
Třídní vánoční besídky - 4 vyuč. hodiny Poučení o bezpečnosti o vánočních prázdninách Vyučování začíná ve čtvrtek 3. ledna 2019 Krásné Vánoce, hodně zdraví a štěstí v Novém roce 2019

03. 01. 2019
Zahájení vyučování! Vítáme všechny děti a přejeme vám samé jedničky a pochvaly!