Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Stonožka

Vernisáž výstavy Budoucnost

Vloženo 26. 03. 2019, autor Mgr. J. Šeffl, Mgr. M. Sýkorová, zhlédnuto 3123x

Ve čtvrtek 21. března jsme měli čest zúčastnit se vernisáže výstavy Budoucnost, kterou pořádali žáci a žákyně ze ZŠ Kladská v Praze. Byl to již 21. ročník stonožkové výstavy.

Zahájení se zúčastnili děti, rodiče, prarodiče, paní prezidentka Stonožky Běla Gran Jensen, zástupci Armády ČR a další osobnosti. Část vybraných finančních prostředků bude putovat na výzkum léčby Crohnovy choroby a prostřednictvím Siriri o.p.s. jako příspěvek na nákup slabikářů pro děti v SAR. Stonožkoví přátelé z jiných škol, kteří vernisáž navštívili, poté pogratulovali paní ředitelce Mgr. K. Vávrové k významnému životnímu jubileu. Obětavá a vždy ochotná paní ředitelka, bez níž by se neobešla žádná akce.

Večer jsme ještě s gratulací k významnému životnimu jubileu navštívili patrona Stonožky - skladatele a hudebníka, vzácného člověka, pana Karla Vágnera. Stejně jako paní ředitelka je vždy ochotný pomoci a svým zpěvem a humorem rozveselí všechny akce se Stonožkou.

Přejeme všechno nejlepší a těšíme se na další spolupráci!

Mgr. J. Šeffl, Mgr. M. Sýkorová
ZŠ a MŠ Spálené Poříčí

« zpět na seznam článků

Důležité informace

GDPR

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2022 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign