Sportovní den, Olympijský běh

Vloženo 23. 06. 2018, autor Mgr. Dana Bočanová

Sportovní den se mi líbil, ale nejvíce to, když jsme běhali skoro 1 km. Paní učitelka šla za námi, a když za námi dorazila, tak řekla, že to byla džungle. Pak jsme šli na švihadla a to mi popravdě moc nešlo. Hod medicinbalem byl podle mě lepší. Trojskok mi taky moc nešel, ale alespoň jsem si to užila. Florbal jsem vyhrála, soutěžila jsem s Kristýnkou. Zvedání medicinbalu mi taky hodně šlo. Celkově se mi to všechno líbilo.
Nicol Karasová

Když jsme startovali, tak mi bylo velké horko. Start byl u sokolovny. V půlce cesty jsem už nemohl, tak jsem chvíli šel. Když jsem doběhl do cíle, tak jsem se zařadil za ostatní kluky. Všichni jsme dostali medaile. Florbal mě ze všeho nejvíc bavil. Měli jsme florbalku a míček a měli jsme za úkol proběhnout slalom tam a zpátky. Při hodu medicinbalem nejdál dohodil Jára. Na hod jsme měli dva pokusy.
Matěj Vyleta

Bylo to moc moc pěkné. Skákání přes švihadlo musím dotrénovat. Běh se mi líbil ze všeho nejvíc. Musím pochválit pana ředitele a paní učitelky a pana učitele Langmajera, že to tak krásně připravili a vymysleli. Byl jsem spokojen a moc se mi to líbilo. Chci pochválit i moje spolužáky. Trojskok, ten byl moc dobrý. Moji spolužáci jsou dobří, že dali i ten běh. Chtěl bych pochválit i Vítka Bláhu, že se nevzdal, i když měl zranění. Sportovní den mi moc bavil. Bylo to moc krásné a byl jsem překvapen. Za disciplíny byla švihadla, hod medicinbalem, trojskok, florbal, běh a zvedání medicinbalu.
Matěj Rákovský

Dne 20. 6. byl Olympijský den. Jako první stanoviště byl hod medicinbalem. Nejdál hodil Jára, medicinbal byl hrozně těžký. Druhé stanoviště byl trojskok, spolužákům to moc šlo! Třetí stanoviště byl Olympijský běh, kde běhali 700 m. Protože jsem nemohla cvičit, tak jsem neběžela, ale šla jsem tu trasu pěšky s paní učitelkou. Cestou jsme potkali Víťu, ale paní učitelka ho povzbudila a on doběhl. Na konci běhu dostali ostatní medaili.
Markéta Masecová

Ve středu jsme měli Sportovní den. Byl tam i Olympijský běh. Běželi jsme 700 m. Čekal jsem, že budu tak 5. -10., ale byl jsem 4. Bylo to docela zábavné a i docela náročné. Ze začátku jsem byl 6., potom sedmý a potom zase šestý. Na konci to skončilo tak, že jsem byl s Pavlem nastejno a Ondra, který byl s Mírou přede mnou, byli také nastejno. Při běhu jsem na nic nemyslel. Ve čtvrtek bylo vyhlášení, kde jsme si potvrdili naše umístění.
Hubert Kejha

Ráno jsem přišel do šatny. Když přišla paní učitelka, tak jsme odešli ze školy. Venku bylo teplo a měli jsme startovat Olympijský běh. Celou dobu jsme běželi v lese. Myslel jsem si, že někde zakopnu o nějaký kámen nebo pařez. Na cestě byla 9. třída a ukazovala nám, kam máme běžet. Obsadili jsme tři nejlepší místa. Já jsem byl na prvním místě, Marek byl na druhém místě a Ondra na třetím místě.
Jaroslav Holub

Nejvíce se mi líbil běh na 700 metrů, protože jsme běželi přes les a tam byl čerstvý vzduch. Celkově z kluků jsem doběhl sedmý. Na švihadlech mi to moc nebavilo, protože na nich neumím skákat. Naskákal jsem 9 a Katka skočila nejvíckrát – 34 skoků.
Petr Ajšman

Ve středu 20. června se uskutečnil Olympijský běh. Běhalo se na střídačku: holky, kluci. Bylo hrozné běžet v takovém horku, ale přežili jsme to. Občas si na startu někdo rozbil nos, ale v klidu to doběhl. Užili jsme si to a to je to hlavní!
Anna Rousová

Měli jsme rychlý start a jeden deváťák nám ukázal cestu rukou a my jsme měli běžet malou uličkou, kde jsme se museli seřadit za sebe, abychom se vešli. Když jsme vyběhli z uličky, zaběhli jsme do lesa. Lesem jsme běželi až do konce a já jsem se umístil na druhém místě. V lese se mi dobře běželo.
Marek Gross

Sportovní den mě moc bavil. Nejvíc mě bavil asi ten Olympijský běh. Nezačala jsem nejrychleji, ale poslední jsem taky naštěstí nebyla. Taky mě bavila švihadla, ale moc skoků jsem neudělala. Byl jsem vyřízená z běhu. Florbal mi teda nešel, ale každému nejde všechno. Celkově to bylo SUPER!
Silvie Kostková

Ve středu 20. 6. jsme měli Olympijský běh a spoustu dalších disciplín: skákání přes švihadlo, hod medicinbalem, trojskok a slalom s florbalovou hokejkou. Mě nejvíc bavil běh na 700 m. V naší třídě jsem 5. a přede mnou je moje spolužačka, které se po cestě udělalo špatně. Tak jsem šla s ní a ona mě pak předběhla. Tento den se mi líbil, až na to, že jsem odpoledne jela na kole a trošku jsem se vybourala. Jeli jsme na rentgen, ale nic mi není.
Eliška Kozlová

Byla středa 20. června a to byl Olympijský běh. Byly tam disciplíny jako třeba florbal – kličkování, hod do dálky míčem, tři skoky do dálky, skákání přes švihadlo a zvedání medicinbalu. Ale hlavní byl běh. Z naší třídy z holek jsem byla 1. já, Kačka a Anežka. Dostali jsme diplom, sušenku a medaili. Bylo to u sokolovny. Byla tam 1. A, B., 2. A, B., 3. A a 4. A (my), B. a 5. A.
Dora Hofmanová