Letní koncert

Vloženo 19. 06. 2018, autor Adéla Černá 9.A

V úterý 19. 6. byl na náměstí od 17:30 koncert, na kterém se představil školní sbor, školní kapela, taneční show a 9.A se svojí písní na rozloučenou se ZŠ.

Sbor a kapela opět nezklamaly a zazněly známé písně, které si přítomní mohli zazpívat s nimi. Svoji šikovnost předvedla děvčata, která si připravila povedenou taneční show. 9.A ale také nezklamala a písní "Co je komu do školáka" vystihla svých devět let ve škole. Deváťáci se všichni dokonale sladili a přišli vesele pomalovaní. Nakonec se sbor loučil se třemi zpěvačkami, které školu končí a nechybělo ani předávání kytice panu učiteli.

Přišlo se podívat opravdu dost lidí a věřím, že se všichni dobře bavili. Velké poděkování patří hlavně panu učiteli Škalovi, který vše připravil a zorganizoval.

Adéla Černá 9.A

01. 04. 2024 - 12. 04. 2024
Elektronický zápis do 1. třídy ZŠ

03. 04. 2024