Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2022/2023

Ohlédnutí za posledními měsíci se 3. A

Vloženo 15. 08. 2022, autor Za celou třídu 3. A sepsala Mgr. Denisa Pojerová, zhlédnuto 358x

Od našeho posledního článku v dubnu se čas mnohonásobně zrychlil, a ačkoliv jsme toho ve škole společně mnoho zažívali, nezbýval čas k sepsání článku a podělení se o naše zážitky s ostatními. Polovina prázdnin je dle mého vhodný čas na takové menší ohlédnutí za uplynulým školním rokem. Můžeme zrekapitulovat to, co jsme zažili a zároveň se začít těšit na nové zážitky, které nás čekají. Školní rok 2021/2022 utekl velmi rychle, kromě nových informací a dovedností jsme také získali spoustu zkušeností do života a nové zážitky.

Když nám to počasí dovolilo, tak jsme se snažili chodit na velké přestávky nebo vyučovací hodiny ven. Navštívili jsme knihovnu, výstavu Čus vydrus, výstavu výtvarných prací v Infocentru, představení muzikálu Ať žijí duchové a Hudebně vzdělávací program.

Zažili jsme Aprílový den, kdy v rolích učitelů byli sami žáci, oslavy našich narozenin, velikonoční hru v zámeckém parku, Den Země, koncert Cimbálové muziky, Čarodějnice, se třídou 3. B školní výlet na Kašperk, dětský den pořádaný některými žáky ze 7. A, barevný týden, besedu se spisovatelkou Petrou Braunovou, sportovní den s jeho vyhodnocením a různé skupinové práce a aktivity ve dvojicích napříč různými předměty.

Teď už nám zbývá si ještě pořádně užít sluníčka, vyspávání, prázdninových radovánek a 1. září se zase sejít ve škole.

Za celou třídu 3. A sepsala Mgr. Denisa Pojerová

« zpět na seznam článků

Důležité informace

GDPR

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2022 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign