Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2021/2022

Florbal starších žáků

Vloženo 13. 12. 2021, autor Mgr. J. Vaňourek, zhlédnuto 514x

V pátek 19. listopadu jsme se zúčastnili okresního kola ve florbalu pro 8. a 9. třídy okresu Plzeň-jih. Již nominace na tento turnaj byla dosti obtížná. Díky zranění D. Jiřince při hodině TV jsme přišli o brankáře, následně vypadl díky zranění i H. Sýkora a navíc někdo si třeba nenařídil budík a nestihl odjezd autobusu.

Hrálo se opět v hale Lokomotiva Plzeň, ale tentokrát na velkém hřišti (brankář + 5 hráčů v poli). Byli jsme nalosováni do čtyřčlenné skupiny. První utkání jsme s týmem Stodu prohráli těsně 2-1. Následná remíza s týmem Merklína 1-1 byla spíš nečekaným ziskem a spíše jsme v doufali ve vítězství nad Chotěšovem , ale opětovná remíza 1-1 nás odsoudila na 3. místo ve skupině.

Ve vyzařovací fázi jsme narazili na tým a následovala studená sprcha. Slabší chvilka brankáře, ale hlavně malá střelecká produktivita , možná způsobená tím, že jsme měli minimum hráčů na střídání a únava určitě udělaly své.

Celkové 5. místo považuji za úspěch vzhledem k tomu čemu jsme museli čelit. Velká pochvala všem hráčům za reprezentaci a především za ohromnou bojovnost.

Někdy je bojovnost více než profesorská dokonalost hráčů, kteří hrají florbal závodně. Jsem rád , že jsme se zúčastnili a určitě jsme neudělali ostudu. Bojovníky byli Ondra Vaidiš – kapitán, Jarda Holub, Kuba Lev, Míra Šlejska, Štěpán Tolar, Honza Jindřich, Petr Tříska a Ondra Tišer.

Díky kluci.

Mgr. J. Vaňourek

« zpět na seznam článků

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2022 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign