Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2021/2022

Svatý Martin ve 3. A

Vloženo 22. 11. 2021, autor Za celou 3. A Mgr. Denisa Pojerová, zhlédnuto 367x

Tento rok k nám do 3. A dorazil Martin o den dřív, jelikož 11. 11. připadlo na čtvrtek, a to jezdíme na plavání. Ve středu jsme si proto udělali tematický den zaměřený na svatého Martina.

Celý den jsme pracovali ve skupinách. Trénovali jsme, jak se ve skupině domluvit, dokázat si rozdělit práci, dodržovat půlmetrový hlásek a jak zařídit, aby se každý ze skupiny zapojil a pracoval.

Během českého jazyka jsme se seznámili s příběhem o svatém Martinovi. Pracovali s ilustracemi k tomuto příběhu, poté obrázky řadili podle toho, jak šli za sebou, a přiřazovali k nim příslušný text. Také jsme si povídali o tom, co to znamená, že „Martin přijede na bílém koni“. V matematice jsme skládali obrázky a zároveň procvičovali sčítání, odčítání do 100 a násobilku. Při výtvarné výchově a pracovních činnostech jsme tematicky vytvořili bílého koně s tím, co nám může přinést.

Třeťáci celý den velmi zaujatě, pilně a zodpovědně pracovali. Všichni jsme si tento den moc užili.

Za celou 3. A Mgr. Denisa Pojerová

« zpět na seznam článků

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2022 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign