Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

Aktuality 2021/2022

Naše škola je vítězem okresního kola Jazykového WocaBee šampionátu!

Vloženo 08. 11. 2021, autor Zuzana Sermešová, zhlédnuto 479x

Žáci třídy 9.A Angličtina získali prvenství v procvičování slovní zásoby v okresním kole soutěže a postupují do krajského kola.

V říjnu se žáci naší školy zapojili do Jazykového WocaBee šampionátu. Další třídou, která byla v šampionátu úspěšná, je třída 8.B, která jako odměnu za svoje výkony získala prodloužení licence aplikace Wocabee do konce roku.

Jedná se o třetí ročník soutěže v učení slovíček cizího jazyka, ve kterém mezi sebou soupeří studenti všech cizích jazyků od základních škol až po gymnázia, a to nejen v Česku, ale také na Slovensku. Šampionát probíhá online v inovativní aplikaci pro učení cizích slovíček s názvem WocaBee.

Celkem se do soutěže zapojilo celkem téměř 60 000 žáků. V první stovce, na krásném 12. místě ze všech žáků se umístila naše Martina Regentová, za což jí patří velká gratulace a dárek i od školy !!!

V našem okrese se nejpilnějšími žáky stali právě žáci naší školy, gratulujeme třídě: 9.A. Žáci získali prvenství díky tomu, že v soutěžním období mezi 20.10. a 29.10.2021 nahráli denně v průměru až 1396 bodů (tzv. WocaPoints) na žáka. Žáci v aplikaci získávají body pouze za správné odpovědi při procvičování slovíček.

Díky tomu, že podali skvělý výkon, se stali okresními WocaBee šampiony a zaslouženě postupují do krajského kola, které začíná 3.11. a končí 12.11.2021.

Držme našim žákům palce, aby byli úspěšní i nadále a probojovali se svou pílí až do česko-slovenského finále Jazykového WocaBee šampionátu!

Zuzana Sermešová

« zpět na seznam článků

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Co nás čeká

Žádné události!

Zobrazit další akce

Schránka důvěry

Může se stát, že budeš mít problém. Problém, který tě bude trápit, ale zároveň se s ním budeš stydět komukoliv svěřit. Nebo se stane, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Více informací

© 2006 - 2022 ZŠ a MŠ Spálené Poříčí, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign