Aktuality 2020/2021

Prosinec ve 3. A

Vloženo 14. 12. 2020, autor Děvčata a chlapci ze 3. A a Mgr. Lenka Karasová, zhlédnuto 1220x

Myslíte si, jako my ve 3.A, že prosinec je kouzelný měsíc plný zázraků?

Jsme všichni z naší třídy moc rádi, že v této nelehké době můžeme být společně ve třídě, užívat si kamarádství, adventní čas a čekání na Ježíška. Při příchodu nás přivítala vánočně vyzdobená třída a už od dveří na nás dýchlo kouzlo Vánoc. A také vůně borovičky – vánočního stromečku, který jsme dostali jako dárek od rodičů. Ozdobená a osvětlená borovička nám zpříjemňuje každodenní výuku – indické násobení, algebrogramy či vyjmenovaná slova se nám učí úplně samy.

V pátek 4. 12. jsme navštívili peklo. Oblečení jako čerti a čertice jsme se těšili, jak si dopoledne užijeme. Ve skupinách jsme přemýšleli nad úkoly, sestavovali jsme vzkaz do pekla, a dokonce se nám podařilo vytvořit pětilístek, jehož tématem byl čert. Všechny úkoly, z českého jazyka i z matematiky, jsme hravě zvládli. Opět se nám potvrdilo, že hrou můžeme vykouzlit úsměv na dětské tváři a radost ze splněného úkolu.

I přes nepříznivou dobu a nutnost nošení roušek si dokážeme vyučování báječně užít.

Přejeme vám všem klidné adventní dny a samozřejmě úsměv na tváři.

Děvčata a chlapci ze 3. A a Mgr. Lenka Karasová