Aktuality 2019/2020

Dobrodružství v Techmanii

Vloženo 18. 12. 2019, autor Lucie Šašková, 7.A, zhlédnuto 2260x

Je čtvrtek 12. prosince 2019 a společně s učiteli a 6. B vyrážíme do Plzně do Techmánie. Je 8:10 a my odjíždíme do Plzně. Cesta byla velmi klidná a pohodová. V autobuse bylo hodně radosti a veselo. Někteří poslouchali písničky a někteří se bavili mezi sebou. V půl deváté jsme dorazili na místo.

HURÁ. Radovali jsme se, že už můžeme do Techmánie a do Planetária. Jako první jsme se zastavili v Planetáriu na film, u kterého se některým motala hlava. Film po 30 minutách končí a my se vracíme zpět do „šatny“, kde jsme si nechávali bundy a batohy. Vozíky jsme si odvezli do Techmánie, abychom se nemuseli oblékat a pak se zase svlékat. Přeběhli jsme do budovy naproti, kde jsme čekali až dostaneme náramky. Měli jsme 3 hodiny na to, abychom si prohlédli všechny atrakce a vyzkoušeli si toho co nejvíce. Okolo 11:45 jsme si dali sraz a pak se přesunuli do autobusu. Jenže to jsme ještě nevěděli, že jsme ztratili dva žáky. Po deseti minutách jsou konečně v autobuse a vracíme se do Spáleného Poříčí. Okolo 12:35 jsme dorazili zpět. Pozdravili jsme pana řidiče a vystoupili jsme. Rozloučili se s učiteli a šli domů. Děkujeme paní učitelce Strachoňové, že nám udělala takový hezký výlet.

Ale myslím si, že největší DÍK patří panu učiteli Fleissigovi za krásný půl rok, kdy jsme mohli mít hodiny s ním. Snažil se udělat nám hodiny zajímavější a zábavnější. Pro nás to byl jeden z učitelů, kterého jsme měli opravdu rádi a zaslouží si náš obdiv. Sice ještě studuje, ale myslím si, že z něj bude dobrý učitel. Máme Vás rádi, pane učiteli. Budete nám moc chybět.